ME I GJATE ME I FORTEMË I MADH

Momentalisht ne magazine.
Megjithate, nuk eshte e garantuar disponueshmeria
, pas publikimit te artikullit me 20 Korrik

SASI E LIMITUAR!

Cmimi:
39£

TESTUAR KLINIKISHT
AJINOMOTO, JAPONI
NE VETEM 4 JAVE

VLERESIMI I EKSPERTIT

Gigant - shërben për një rritjen të garantuar të penisit , 5 cm në muaj.

Gigant është një krem që nuk shkakton asnjë efekt anësor, nuk shkakton reaksione alergjike dhe nuk krijon varësi, dhe më e rëndësishmja - rezultati i rritur pas përdorimit, mbetet përgjithmonë.

Ky krem do ta zmadhoje penisin tuaj ne menyre te dukshme, gje e cila do te kete nje impakt ne jeten tuaj seksuale: do te arrini kenaqesi supreme gjate kohes qe jeni me femrat dhe do ti jepni atyre nje orgazem me te fuqishem dhe me kohezgjates.

Me Gigant, ju do te jeni gjithmone te gatshem per aksion!

Redon Kurti

SI FUNKSIONON Gigant?

Enzimat e vecanta ne formulen e saj kane nje efekt mbi mukozen e penisit, duke shkaktuar qe bashke me te dhe trupi i penisit te zgjaten ne nje menyre te pademshme, si pasoje ka nje zmadhim ne gjeresi dhe gjatesi.

Masazhojeni kremin mbi penisin e erektuar.

Pasi e masazhuat ate me Gigant, ju do te perfitoni nje rritje me +5cm ne gjatesi.

Per rezultate me te mira, perdoreni kremin jo me shume se 30 minuta para se te keni seks. Kjo do te stimuloje zmadhimin e penisit akoma me shume.

KUR DO TI
SHOH REZULTATET?

ZMADHOJENI VETEM NE NJE MUAJ
SHIJOJENI GJITHE JETEN
POROSIT TANI
Фото Аднрея

Une mendoja se 15.5 cm eshte nje gjatesi krejt normale. Sigurisht, seksi nuk ishte gjithnje i jashtezakonshem. Zbulova Gigant online dhe mendova, pse mos te shtoja edhe une disa centimetra. Brenda nje muaji e gjysme dhe perdorimi te perditshem, shtova pothuajse 3 cm, dhe penisi im u be disahere me i trashe dhe I forte.

Endri, 23 vjec

Фото Семена

Penisi im i ngritur me zi ishte 12 cm, pas nje fare kohe, une i provova te gjitha - tableta, pompa, I shpenzova te gjitha leket e mia pa rezultat. Pas 2 javesh dhe perdorim te rregullt, une pashte rezultate – penisi im u be 1.5 cm me i gjate. Sensiviteti i tij u be thjesht I jashtezakonshem, dhe erekcionet e mia shume me te forte!

Blerimi, 32 vjec

Фото Аднрея

Partnerja ime me tha nje here:
"Epo, perrallat nuk do te behen realitet kete nate..."
Per te shtuar 1.5 cm te lodhura, I kalova te shtata torturat e ferrit (bera operim). Por me kremin une shtova 3.9 cm! Tani kam seks te cilesise se larte.

Ornald, 32 vjec

OFERTE!
POROSISNI TANI

Pas muajit produkti u publikua ne revisten Playboy
me 23 Qershor, produkti nuk do te prodhohet me!

-50% VETEM SOT

78£
39£

PROMOCIONI ESHTE VLEFSHEM EDHE

152453

Price: 39£

PAKETIM
KONFIDENCIAL